top of page

HEPSİ SENİNLE İLGİLİ

Hepsi Seninle İlgili Programı, standart, erişebileceğiniz klişe bilgilerden uzak ve sözel bir eğitimden çok öte, algılama ve çözümleme konularındaki vizyonunuzu geliştireceğiniz ve hemen kullanmaya başlayacağınız yaklaşım ve yöntemleri size sunacak. Eğitim sonrasında hemen uygulamak için hiç vakit kaybetmek istemeyeceksiniz.

"Hepsi Seninle İlgili" Programı insiyatiflerini hayata geçirmek isteyen her seviyedeki girişimciye ve ekiplerine yönelik hazırlandı. Girişimlerin öz kontrolünü sağlarken sonrasında da kısa vadede ihtiyacınız olan ve orta vadede eksikliğini hissedeceğiniz konulardaki bilgi ve farkındalığın yükseltilmesi hedeflendi. Girişimcilere 1 günlük eğitim sağlanmaktadır.

Kadınlara Özel Hepsi Seninle İlgili Programı, İş hayatını bırakmayı düşünen ya da bırakmak zorunda kalmış, kendi emeği ile kazanç sağlamak arzusu olan ancak iş alanında kararsız kalmış, öğrenim hayatının yanı sıra kazanç sağlamak için hem geleceğine hem de kariyerine yön ve tecrübe katmak isteyen kişilere yönelik olarak tasarlandı. Teorik altyapı olarak atölyeler, İnsan Odaklı Tasarım, Kullanıcı Deneyimi, Oyunlaştırma ve Hikayeleştirme yaklaşımlarını eksen alarak hazırlandı. Tüm program 1 ay sürmekte ve 2 saatlik 4 atölyeden oluşmaktadır. 

Öğrencilere Özel Hepsi Seninle İlgili Programı, Eğitim Kurumlarına özel olarak, kapalı sınıf eğitimler olarak tasarlandı. Tüm program 3 saat sürede farkındalık, özgüven, merak ve motivasyon eksenlerine indirgenerek öğrencilerin yeni nesil yaklaşımlarla buluşmalarına olanak sağlamaktadır.

Kullanıcı deneyimi (User Experience)

Tasarım Düşüncesi (Design Thinking)

Oyunlaştırma (Gamification) ve

Hikayeleştirme (Storytelling)

 

alanlarında fark yaratan deneyim ve farkındalık için sizleri Hepsi Seninle İlgili Programına katılmaya davet ediyoruz.

Planlama için lütfen iletişime geçiniz.

 

Kullanıcı Deneyimi

Tasarım Düşüncesi

Oyunlaştırma

Hikayeleştirme

contact-hsi
bottom of page